Termékkód: SBC1200E
Márka: Lincos
Injektoros homokszóró kabin. Kamra méret 1000x1000x900mm, világítás, porelszívó, felfelé nyíló ajtó, oldalsó ajtó, max. nyomás 8.5bar, levegő fogyasztás 700-1200l/perc
🟡 Várhatóan raktáron: 2026. 06. 15.
Homokfúvó szekrény 1200l, porelszívóval
Termékleírás
Ismertetés
  • Egy pedállal szabályozható szórópisztoly
  • Flexibilis cső a kamrába építve
  • Nagy méretű betekintő ablak
  • Nagy méretű felfelé nyíló ajtó
  • A por és homok folyamatos elszívását ciklon segíti
  • Belső világítás
  • Oldalsó ajtó, 230x240mm
  • Acéllemezből készült szerkezet
  • Felületi kezelés: Porfestés
Technikai adatok
Szórókamra méret
1000x1000x900mm
Teljes méret
1040x1040x1920mm
Porelszívó méret
420x410x1110mm
Kabin térfogata
1200l
Ajtó méret
230x240mm
Max. nyomás
8.5 bar
Üzemi nyomás
4-8bar
Levegő fogyasztás
700-1200l/perc
Kesztyű hossza
600mm
Kesztyű átmérője
160mm
Szórótartály kapacitás
18kg
Áramforrás
230V, 50Hz
Porelszívó teljesítménye
1200W
Világítás
50W (230V) LED, IP67, 5000lm, -40°C- +55°C
Zajszint
80dB
Tartozékok
  • 5db kerámia fúvóka (3db 6mm, 2db 7mm)
  • 1db homokfúvó pisztoly (ipari)
  • 2db védőfólia a betekintő ablakra
  • Ciklontartály (porelszívó)
  • 1db Kapcsoló pedál
  • 1db Elektromos vezérlőpanel: vészleállító, lámpa-, porelszívó-kapcsoló
  • Vízleválasztó és regulátor
  • Homokszóróanyag keverőszelep
  • Ajtózár elektromágnesszelep
  • Tartórúd kis elemek felakasztására
A szórásra használt anyag
  • A csiszolásra használt anyag minősége befolyásolja a szórás hatékonyságát.
  • A szóróanyag nedvesség és szervesanyag tartalma eldugíthatja a fúvókát, szelepeket.
  • Kvarchomok, üveggyöngy, csiszolópor, műanyaghomok.
Termék csomagolás
Csomagszám Méretek Súly
1 120 x 80 x 215 cm 170 kg
2 42 x 41 x 111 cm 42 kg
Szállítási díj
Szállítási mód Bruttó ár
Elérhető tartozékok
Légszűrő homokfúvókhoz
Légszűrő homokfúvókhoz
Légszűrő SBC350E, SBC350P, SBC520E, SBC520P, SBC700E, SBC900P, SBC1200E típusú homokfúvókhoz.
Termékkód: SBC-AF
További termékek ebben a kategóriában
Homokfúvó szekrény, asztali 90l
Szórókamra méret 560x460x280mm, beépített világítás, homokfúvó pisztoly (ipari), üzemi nyomás, max. 8bar, levegőigény 200l/perc, 4db kerámia fúvóka
Termékkód: LN-SBC90
Akció: 10% (2026. 05. 31.-ig)
🟢 Készleten
Homokfúvó szekrény 1200l
Homokfúvó szekrény 1200l
Termékkód: LN-SBC1200
Akció: 20% (2026. 05. 31.-ig)
🟢 Készleten
Homokfúvó szekrény 220l
Homokfúvó szekrény 220l
Szórókamra méret 840x630x600mm, fúvókák átmérője 4, 5, 6, 7mm, üzemi nyomás 8bar, levegőigény 420-710l/perc, beépített világítás, homokfúvó pisztoly (ipari), védőfólia