Termékkód: DK-120143-19
Márka: Lincos
Króm-vanádium acél, csillag-villás kulcs, 19mm, matt.
🟢 Készleten
Készletek:
  • Depo: 0
  • Budapest: 571
  • Debrecen: 19
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)
Combination wrench 19mm
Combination wrench 19mm
Termékleírás
Ismertetés
  • Anyaga króm-vanádium acél
  • Matt felület
  • Méret 19mm
Termék csomagolás
Csomagszám Méretek Súly
1 22 x 4 x 1 cm 0.17 kg
Szállítási díj
Szállítási mód Bruttó ár
További termékek ebben a kategóriában
Racsnis villáskulcs készlet, 6db
A készlet 6 db racsnis villáskulcsot tartalmaz, amelyek mérete 8 mm, 10 mm, 13 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm.
Termékkód: DK-120602-1
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)
🟢 Készleten
Racsnis villáskulcs készlet, 12db-os
Racsnis villáskulcsok a következő méretekkel: 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 17mm, 19mm, 21mm, 22mm
Termékkód: DK-121202
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)
Csuklós racsnis villáskulcskészlet, 12db-os
A szerszámkészlet 12 robusztus racsnis villáskulcsból áll, csuklós fejjel. A racsnis kulcsok méretei: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22mm
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)
Csillag-villás kulcs, 10mm
Csillag-villás kulcs, 10mm
Króm-vanádium acél, csillag-villás kulcs, 10mm, matt.
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)
Csillag-villás kulcs, 13mm
Csillag-villás kulcs, 13mm
Króm-vanádium acél, csillag-villás kulcs, 13mm, matt.
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)
Csillag-villás kulcs, 14mm
Csillag-villás kulcs, 14mm
Króm-vanádium acél, csillag-villás kulcs, 14mm, matt.
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)
Csillag-villás kulcs, 17mm
Csillag-villás kulcs, 17mm
Króm-vanádium acél, csillag-villás kulcs, 17mm, matt.
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)
Csillag-villás kulcs, 19mm
Csillag-villás kulcs, 19mm
Termékkód: DK-120143-19
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)
Csillag-villás kulcskészlet, 12db-os
Chrome-Vanadium csillag-villás kulcskészlet, 12db-os, méretek 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22mm
Akció: 33% (2026. 05. 31.-ig)
Csillag-villás kulcskészlet, 26db
Német szabványos króm-vanádium kombinált kulcskészlet. Méretek: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 mm
Akció: 30% (2026. 05. 31.-ig)