Termékkód: LME-WS-3000
Márka: Lincos
3000W-os kézi lézeres hegesztőgép. Aktív vízhűtés, 400V-os tápellátás. Nagyfokú anyag kompatibilitás, mély beolvadás, egyenletes varrat és nagy termelékenység jellemzi.
🟢 Készleten
Készletek:
  • Debrecen: 0
  • Depo: 1
  • Budapest: 0
Akció: 10% (2026. 05. 31.-ig)
Kézi lézeres hegesztőgép, 3000W, huzaladagolóval
Termékleírás
LME-WS-3000 kézi lézer hegesztő gép ipari felhasználásra tervezett, professzionális megoldás nagy szilárdságú, mély beolvadású hegesztésekhez. 3000W lézerteljesítménnyel és max. 12 000W csúcsteljesítmény-felvétellel kimagasló eredményt biztosít akár folyamatos üzemben is.
Az üzemeltetéshez 400V-os tápfeszültség szükséges, ami stabil energiaellátást garantál a legnagyobb terhelés alatt is. A beépített vízhűtéses rendszer megbízhatóan tartja az üzemi hőmérsékletet, növelve ezzel a készülék élettartamát.
Sokoldalú felhasználás: hegesztés előkészítés, hegesztés, varrattisztítás, vágás, lézeres tisztítás
Műszaki adatok
Paraméter LME-WS-3000
Lézerteljesítmény 3000W
Csúcsteljesítmény-felvétel ~12 000W
Tápfeszültség 400V
Hűtés Vízhűtés
Védőgáz Argon / Nitrogén / Levegő / Corgon
Huzalátmérő 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.6mm
Huzaladagoló kompatibilitás 5–30kg
Ajánlott hűtőközeg Tiszta víz (4°C felett) / fagyálló (4°C alatt)