Termékkód: TP100-000
Márka: TipTopol
🟢 Készleten
Készletek:
  • Budapest: 2
  • Debrecen: 0
  • Depo: 0
Akció: 15% (2026. 05. 31.-ig)
Állvány öntapadó keréksúly tekercsekhez
Termékleírás
Leírás
Termék csomagolás
Csomagszám Méretek Súly
1 0 x 0 x 0 cm 15 kg
Szállítási díj
Szállítási mód Bruttó ár
További termékek ebben a kategóriában
Robbanó tartály 9l, golyós csappal
Termékkód: SP-9A
Akció: 10% (2026. 05. 31.-ig)
🟢 Készleten
Robbanó tartály 9l, nyomógombos
Termékkód: SP-9B
Akció: 20% (2026. 05. 31.-ig)
Szerszámtartó (szár), M14 x 18mm
Szerszámtartó (szár), M14 x 18mm. Polírozó és csiszoló tartozék.
Termékkód: 519-6665
Folyadék betöltő
Folyadék betöltő
Folyadék betöltő, traktor és mezőgazdasági gépek abroncsaihoz.
Termékkód: 10.192
Gumi csiszolófej
Gumi csiszolófej
Gumi csiszolófej, öntapadó súlyok maradványának eltávolításához.
Kompozit kaparókészlet, 4db-os
Kompozit kaparókészlet, 4db-os
Termékkód: MG50242
Akció: 35% (2026. 05. 31.-ig)
Kerékszerelő-vas
Kerékszerelő-vas
Köpenybontó szerelővas, személygépkocsi kerekekhez
Termékkód: ATP-BLC
Szögben hajlított ecset, szerelő pasztához
Robbanó tartály 24l, golyós csappal
24l-es robbanó tartály - légágyú golyós csappal. Üzemi nyomás 8bar, térfogat 24l, 1/4" levegő gyorscsatlakozó, nyomásmérő óra, biztonsági szelep.
Termékkód: SP-24A
Akció: 15% (2026. 05. 31.-ig)
Termékkód: TP100-000
Akció: 15% (2026. 05. 31.-ig)
Gumihorzsoló kontúrtárcsa. Átmérő: 65mm
A 65mm átmérőjű, 3/8"-os furatú, K170-es érdességű kontúrtárcsa teherautó-, mezőgazdasági és nagy méretű gumiabroncsok belső érdesítésére szolgál.
🟡 Várhatóan raktáron: 2026. 06. 02.
Gumijavító horzsoló készlet
Gumijavító horzsoló készlet
A készlet egy kúp, egy gyűrű, egy ceruza és egy gömb alakú horzsolóból áll.
🔵 Rendelésre 12 napon belül
Köpeny javító szálhoz behúzó
Köpeny javító szálhoz behúzó
Köpeny javító szálhoz behúzó, hossz 75mm
🟡 Várhatóan raktáron: 2026. 05. 22.
Nyomáskiegyenlítő párna, kicsi
Nyomáskiegyenlítő párna, kicsi
Nyomáskiegyenlítő párna hőprésekhez, gumiabroncs vulkanizáláshoz.
🔵 Rendelésre 12 napon belül
Nyomáskiegyenlítő párna, nagy
Nyomáskiegyenlítő párna, nagy
Nyomáskiegyenlítő párna, nagy: 260 x 100mm
Nyomáskiegyenlítő párna, nagy: 210 x 150mm
Nyomáskiegyenlítő párna
Nyomáskiegyenlítő párna
Folyadék  leeresztő
Folyadék leeresztő
Folyadék leeresztő, traktor és mezőgazdasági gépek abroncsaihoz.
🔵 Rendelésre 7 napon belül
Fókusztekercs autókerékanyákhoz
Speciális fókuszáló tartozék indukciós fűtésű alumínium kerékanyákhoz
🔵 Rendelésre 20 napon belül
Körkés fenőkövek
Körkés fenőkövek
A fenőkőt minden méretű körkés élezésére használják.
🔴 Elfogyott
Ütéscsillapított kalapács, lágy fejű, Ø 50mm
50mm-es fejű, gumiborítású, visszarúgásmentes kalapács karosszéria- és gumiszervizhez.